Ślusarstwo przemysłowe

Ślusarstwo przemysłowe w Szczecinie - rzetelnie i na czas

Firma TS Stempowski działająca na rynku od 2008 roku, przez cały czas poznaje potrzeby potencjalnych Klientów i sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Na chwilę obecną wykonujemy szereg usług, które w pewien sposób się uzupełniają, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Oprócz piaskowania różnego rodzaju powierzchni i malowania proszkowego zajmujemy się wykonawstwem wyrobów z zakresu ślusarstwa przemysłowego. Nasza prężnie działająca firma, wyposażona w nowoczesne maszyny, urządzenia i narzędzia może podjąć się każdego zlecenia, które zrealizuje na czas, a gotowe produkty będą cechować się trwałością. Tym bardziej, że do produkcji wyrobów używamy stali i metali oraz innych materiałów, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Dokładamy starań, aby gotowe konstrukcje i wyroby w maksymalnym stopniu spełniały normy jakości. Przed oddaniem ich do użytku przechodzą testy kontrolne, aby mieć pewność, że są bezpieczne i niezawodne.

Slusarstwo Przemyslowe 0001
Slusarstwo Przemyslowe 0003
Slusarstwo Przemyslowe 0004
Slusarstwo Przemyslowe 0002

Naszym atutem jest fakt, że działamy kompleksowo, czyli od stworzenia projektu, aż po wykończenie gotowych produktów. Otwierając firmę, postanowiliśmy, że będą ja tworzyć ludzie solidni i kompetentni, dlatego zatrudniamy fachowców, którzy na 100% wypełniają swoje zadania i obowiązki. Specjaliści z dziedziny projektowania konstrukcji stalowych, tworząc projekty biorą pod uwagę wszelkie aspekty i respektują obowiązujące normy. Wykonują obliczenia statyczne, uwzględniając późniejsze obciążenia i warunki eksploatacyjne, efektem czego jest projekt, którego odwzorowanie to gwarancja sukcesu. Ślusarstwo przemysłowe wymaga tego, aby każdy element konstrukcyjny był przetestowany, a cały proces obróbki mechanicznej przebiegał z zachowaniem bezpieczeństwa. Etapem końcowym jest malowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL.

Solidne produkty z zakresu ślusarstwa przemysłowego

Ślusarstwo przemysłowe, jak sama nazwa wskazuje obejmuje produkty wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu. Pragniemy zaznaczyć, że doświadczenie pozyskane przy realizacji dotychczasowych zleceń, otworzyło nas na nowe możliwości i pozwala spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu Klientów biznesowych, zapewniamy doradztwo z zakresu doboru materiału i ogólnej wiedzy dotyczącej produktów ślusarskich do wykorzystania w przemyśle. Działamy szybko i solidnie, co z pewnością będzie przez Państwa zauważone i docenione. Zajmiemy się projektem i realizacją, takich wyrobów jak:

 • Elementy montażowe
 • Wanny ociekowe
 • Przemysłowe podesty obsługowe
 • Schody i drabiny przemysłowe
 • Podkonstrukcje wsporcze
 • Wózki transportowe
 • Silosy
 • Wsporniki, słupy, maszty
 • Zbiorniki i zsypy
 • Bramy i okna przemysłowe
 • Wyposażenie przemysłu spożywczego
 • Wyposażenie linii produkcyjnych

Ważna informacja jest taka, że gotowe produkty zawozimy do miejsca wskazanego przez Zleceniodawcę. Co więcej, w ramach usług wykonujemy także montaż wykonanych przez nas konstrukcji. Początek współpracy polega ustalenia wszystkich warunków - szczegółów zlecenia, usług dodatkowych, terminu wykonania, ceny i sposobu płatności, itp. Wszelkie ustalenia są wiążące i obowiązują każdą ze stron. Mamy szacunek dla naszych Klientów, dlatego dokładamy starań, aby cały okres współpracy przebiegł w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, z zakresu ślusarstwa przemysłowego. Zapraszamy!

Ślusarstwo przemysłowe z wykorzystaniem
solidnych materiałów i nowoczesnej technologii.
Gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia i produkty najwyższej jakości.
Ślusarstwo przemysłowe w szczecinie to gwarancja bezpieczeństwa i solidności.

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!