Obróbka mechaniczna

Obróbka mechaniczna Szczecin – doskonały proces technologiczny

Istnieją branże, które na przełomie lat funkcjonowania firmy oraz poprzez nabyte doświadczenia i umiejętności praktyczne cechują się profesjonalizmem, solidnym wykonaniem i mają ogromne znaczenie na rynku. Do takiej branży można zaliczyć ślusarstwo i wszystkie prace związane z obróbką mechaniczną metali i stali. TS Stempowski to istniejący od kilku lat w Szczecinie zakład ślusarski gwarantujący najwyższą jakość usług.

Obrobka Mechaniczna 0001
Obrobka Mechaniczna 0002
Obrobka Mechaniczna 0003
Obrobka Mechaniczna 0004

Z ogromną precyzją wykonania i wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną obróbką mechaniczną, a także skrawaniem i toczeniem różnego gatunku stali. Najwyższej jakości proces technologiczny, który polega na zmianie wymiarów i kształtów różnych tworzyw i metali wykonywany jest na podstawie najnowocześniejszych rozwiązań. Ogromną rolę dla naszej działalności jest bezpieczeństwo. Duże znaczenie przywiązujemy do elementów przez nas produkowanych, aby w pełni oddawały wizję i zapotrzebowanie naszych Klientów. A co najważniejsze były bezawaryjne i niezawodne!

Obróbka mechaniczna - zastosowanie najlepszych materiałów

Materiały jakie są stosowane w procesach technologicznych wykonywanych w TS Stempowski to najwyższej klasy stal, w tym stal czarna łączona z innymi tworzywami takimi jak: kamień, drewno, ceramika, szkło i różne metale kolorowe. Dzięki obróbce mechanicznej następuje całkowita zmiana wyglądu oraz wymiaru zewnętrznego obrabianego elementu. Istnieje wiele rodzajów obróbki mechanicznej, do której można zaliczyć:

 • Skrawanie
 • Gięcie
 • Cięcie
 • Walcowanie
 • Tłoczenie
 • Kucie
 • Toczenie
 • Frezowanie
 • Piaskowanie
 • Spawanie
 • Szlifowanie

Dzięki wyżej wymienionym usługom obróbki mechanicznej metali możemy zapewnić naszym Zleceniodawcom znakomite rezultaty i realizacje na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasze zlecenia pod postacią różnych wymiarów, profili i kształtów spełnią nie tylko oczekiwania naszych Klientów, ale znajdą zastosowanie na wielu płaszczyznach gałęzi przemysłu. Staramy się o to, aby nasze produkty na tle innych wyróżniały się funkcjonalnością. Wprowadzamy różne innowacje, a sprzęt, którym dysponujemy jest nowoczesny i najwyższej klasy. Dzięki niemu i specjalistycznym narzędziom możemy dokonać wielu zmian w metalach, a nasz bogaty już asortyment wyrobów może stale się powiększać. Metale poddawane obróbce mechanicznej w naszym przedsiębiorstwie są wytwarzane zgodnie z projektem i całą dokumentacją techniczną.

Nawiązując współpracę z TS Stempowski nasi Klienci zyskują gwarancję realizacji zamówień w uzgodnionym terminie, a także fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji. Dzięki obróbce mechanicznej można wyprodukować elementy o wybranym kształcie, określonej formie i różnej wielkości. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń!

Jedną z wielu specjalności naszego zakładu jest obróbka CNC, dzięki której można wykorzystać obecnie najbardziej nowoczesne procesy pod względem produkcyjnym i technologicznym Maszyny wspomagane i sterowane odpowiednim oprogramowaniem przeznaczonym do tego procesu umożliwiają nam sprawne wytwarzanie wyrobów o najtrudniej złożonych kształtach. Istotny jest fakt, że obróbka metali z użyciem tak zaawansowanego sprzętu jest pozbawiona błędów. Produkty wytwarzane w TS Stempowski mogą mieć charakter indywidualny, wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także możemy obrobić i wytworzyć elementy na dużą skalę w ogromnej, seryjnej ilości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą firmy i skorzystania z naszych usług.

Obróbka mechaniczna w Szczecinie różnego rodzaju metali.
Obsługa Klientów hurtowych i detalicznych!
Terminowe wykonywanie zleceń i fachowa pomoc na każdym etapie realizacji!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!