Galeria - budynki

Piaskowanie budynków w Szczecinie

TS Stempowski z siedzibą w Szczecinie przedstawia galerię zdjęć z naszych realizacji i prac dotyczących piaskowania budynków, ścian, murów i elewacji. Wszelkiego rodzaju konstrukcje, także te betonowe i otynkowane są przedmiotem naszych kompleksowych usług, do których podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Piaskujemy tj. oczyszczamy powierzchnie różnej wielkości zarówno na sucho jak i na mokro (w osłonie mgły wodnej). Ze ścian usuwamy graffiti, a także różne zabrudzenia i zanieczyszczenia powstałe w wyniku różnych przyczyn. Zazwyczaj pojawiają się one podczas co chwilę zmieniających się warunków atmosferycznych. Profesjonalnie czyścimy cegłę, oraz stal. Posiadamy rusztowanie, a także niezbędne narzędzia i sprzęt do renowacji budynków, domów, kamienic. Działamy głównie na terenie Szczecina i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dobierając najbardziej optymalną metodę piaskowania i dopasowujemy ją do danego budynku. Zapraszamy!

Piaskowanie Budynkow Szczecin 0002
Piaskowanie Budynkow Szczecin 0003
Piaskowanie Budynkow Szczecin 0004
Piaskowanie Budynkow Szczecin 0005

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!