Piaskowanie detali

Perfekcyjne piaskowanie detali w Szczecinie

Piaskowanie to proces technologiczny mający na celu wyczyszczenie powierzchni - wykorzystuje się do tego urządzenie zwane piaskarką. Przez dyszę wydobywa się strumień sprężonego powietrza, w którym znajduje się ścierniwo. Uderzając o powierzchnię z dużą siłą, powoduje odrywanie się cząsteczek brudu i powłok. Najczęstszym materiałem wykorzystywanym do tego procesu jest piasek, stąd jego nazwa, jednakże można wykorzystać także inne drobinki, np. mikrogranulki szklane, śrut, ścierniwo syntetyczne, itp. Wybór kruszywa zależy od rodzaju powierzchni, stopnia zabrudzenia oraz efektu jaki chcemy uzyskać. Nasza firma posiada w swojej starannie opracowanej ofercie usługę piaskowania.

Piaskowanie Detali Szczecin 0001
Piaskowanie Detali Szczecin 0002
Piaskowanie Detali Szczecin 0003
Piaskowanie Detali Szczecin 0004

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż piaskowanie można zastosować w przypadku drobnych elementów. Strumień powietrza, może dotrzeć w każdy zakamarek, zakrzywienie i zagłębienie, dlatego z powodzeniem można wykorzystać tę metodę do czyszczenia detali. TS Stempowski to firma z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym podczas realizacji rozmaitych zleceń o różnym stopniu trudności, w związku z czym nie straszne nam żadne zadanie. Wykonujemy nawet piaskowanie antyków, które wymagają szczególnego traktowania.

Przedmioty okraszone finezyjnymi zdobieniami, są bardzo trudne do oczyszczenia tradycyjnymi metodami i właśnie w takim przypadku doskonale sprawdza się piaskowanie. Można dostarczyć nam przedmiot i wykonamy zlecenie w siedzibie firmy, mamy też możliwość dotarcia do Klienta. Piaskowanie detali w Szczecinie w naszym wykonaniu, z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Piaskowanie detali Szczecin - efektywnie i terminowo

Piaskowanie pozwala na usunięcie nawet utrwalonych zabrudzeń, które wniknęły głęboko w materiał i wydają się niemożliwe do usunięcia. Rdzawe naloty, powłoki malarskie i lakiernicze - wszystko to zostanie doszczętnie usunięte, a przedmiot odzyska estetyczny wygląd. Trzeba pamiętać, że powierzchnia, na której wykonany został zabieg piaskowania wymaga nałożenia powłoki ochronnej, bowiem narażona jest na działanie czynników zewnętrznych. W naszej firmie Klienci mogą skorzystać z usługi malowania proszkowego. Powierzchnia po zastosowaniu piaskowania jest:

 • Dokładnie oczyszczona
 • Równa, lekko porowata
 • Nadająca się do malowania

Zespół pracowników zatrudnionych w firmie TS Stempowski, to fachowcy w swojej dziedzinie, posiadają branżowe przygotowanie i doświadczenie. Na wyposażeniu firmy znajdują nowoczesne urządzenia, które pozwalają nam podjąć się realizacji każdego zlecenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, zajmiemy się piaskowaniem detali różnego rodzaju. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa czas, dlatego wywiązujemy się z terminów określonych na początku współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Piaskowanie detali wymaga precyzji i dopasowania odpowiedniego rodzaju ścierniwa.
Piaskowanie detali w Szczecinie możemy wykonać u Klienta.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!