Piaskowanie

Piaskowanie w Szczecinie różnego typu konstrukcji metalowych

Proces polegający na czyszczeniu strumieniem sprężonego powietrza z dodatkiem twardych drobinek i cząsteczek nazywany jest piaskowaniem. Ta niezwykle precyzyjna i skuteczna metoda stosowana jest od lat w naszej firmie TS Stempowski w Szczecinie. Dzięki niej można nie tylko z ogromną dokładnością oczyścić ściany budynków, cegły, felg samochodowych, ale także można ją zastosować do najbardziej trudnej i skomplikowanej powierzchni, a także do takich elementów, które wymagają skupienia, precyzji i ostrożności. np. antyków. Strumieniowe oczyszczanie metali wykonywane jest przy pomocy najlepszej jakości ścierniw różnego typu. Powierzchnia czyszczona poprzez piaskowanie jest szorstka, a cząsteczki powietrza mogą dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, zakrzywień i wgłębień.

Piaskowanie 0001
Piaskowanie 0002
Piaskowanie 0003
Piaskowanie 0004

W zależności od obrabianego materiału, ciśnienia powietrza i grubości ścierniwa można uzyskać idealne podłoże danego wyrobu do obróbki i dalszego procesu jakim będzie malowanie proszkowe. Dzięki piaskowaniu możemy oczyścić powierzchnię z farb, lakierów i rdzy. Cały etap tego procesu odbywa się w naszej firmie – TS Stempowski solidnie i profesjonalnie. Korzystając z najlepszych piaskarek i dobrej jakości ścierniw możemy uzyskać idealną gładkość powierzchni. W naszym zakładzie piaskowane są różne elementy o dowolnej wielkości, począwszy od tych drobnych, skończywszy na tych wielkich i najbardziej trudnych. Wszędzie tam gdzie tylko jest zapotrzebowanie na oczyszczenie zardzewiałej powłoki czy śladów korozyjnych jesteśmy gotowi do przystąpienia i świadczenia naszych usług.

Idealna metoda piaskowania - zastosowanie najlepszych piaskarek

TS Stempowski przystępuje do realizacji zleceń na terenie Szczecina i okolic. Wiedza i doświadczenie nabyte w ciągu lat istnienia naszej działalności pomagają nam w wykonywaniu zleceń i szybkiej, terminowej realizacji. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i usług, dlatego też materiały użyte do piaskowania: żużel, szkło, granat, metal, śrut pozwalają na osiągnięcie świetnych rezultatów i oczekiwanych efektów gładkości powierzchni poddawanej opisywanej metodzie. Celem piaskowania jest:

 • Oczyszczanie powierzchni – usunięcie rdzy, starych powłok malarskich i innych zanieczyszczeń
 • Rozwinięcie powierzchni – nadanie jej chropowatości i struktury, aby przygotować powłokę do malowania i laminowania
 • Ujednolicenie powłoki – usuwanie skutków, które poprzedzają obróbkę

Maszyny użytkowane przez naszych fachowców są nowoczesne i zaawansowane pod względem technologicznym Dzięki nim możemy świadczyć naszym Klientom usługi w zakresie seryjnym jak i jednostkowym. Dobór odpowiedniego ścierniwa o różnej granulacji jest bardzo istotny. Od tego zależy gładkość powłoki i stopień oczyszczenia powierzchni. Do naszego sprzętu używamy takich ścierniw jak: węglik krzemu, śrut staliwny, mikrogranulki szklane, ścierniwo metalowe i piasek.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie polecając nasze usługi firmom i podmiotom gospodarczym z branży budowlanej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Zapraszamy na perfekcyjne i precyzyjne piaskowanie do TS Stempowski w Szczecinie. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonych prac.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów zapewniamy, że wszelkie usługi wykonywane na terenie naszej firmy spełniają określone normy i stosowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami BHP.

Piaskowanie Szczecin różnych konstrukcji stalowych, ścian, felg i innych detali.
Usługi piaskowania na najwyższym poziomie dla Klientów detalicznych i hurtowych
Solidne i profesjonalne wykonywanie zleceń! Szybkie terminy realizacji!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!