Piaskowanie samochodów

Piaskowanie pojazdów o różnych gabarytach

Karoseria samochodowa, na którą nieustannie oddziałują czynniki atmosferyczne, może z biegiem czasu rdzewieć. Na szczęście jest skuteczna metoda na zlikwidowanie ognisk korozji oraz starych powłok malarskich, które zamiast zdobić szpecą. Środkiem zaradczym w takiej sytuacji jest piaskowanie, które z powodzeniem usunie warstwy wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Na rynku szczecińskim działamy od lat, stopniowo wyposażając firmę w niezbędne urządzenia, maszyny i akcesoria, umożliwiające nam efektywne działanie. Tym sposobem jesteśmy dobrze przygotowani do wykonywania usług o zróżnicowanym stopniu trudności.

Piaskowanie Szczecin Samochody 0001
Piaskowanie Szczecin Samochody 00017
Piaskowanie Szczecin Samochody Duze 0002
Piaskowanie Szczecin Samochody Duze 0008

Mamy na wyposażeniu piaskarkę, dzięki której możemy podjąć się czyszczenia zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych, naczep czy busów, itp. Tak naprawdę nie ma znaczenie rozmiar pojazdu, ani stopień zniszczenia, z naszej strony dołożymy starań, aby odpowiedzieć na wysokie oczekiwania zgłaszających się do nas Klientów. Jak przebiega piaskowanie? Przewód piaskarki zakończony dyszą kierujemy na element, który ma zostać oczyszczony. Z dyszy wydobywa się powietrze pod ciśnieniem, w którym znajdują się drobinki piasku, bądź też innego ścierniwa. Kruszywo uderzając o powierzchnie sprawia, że brud i rdza odrywają się od podłoża. Powierzchnia staje się gładka i czysta. Trzeba wiedzieć, że elementy potraktowane metodą piaskowania stają się powtórnie narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W związku z tym zaleca się jak najszybsze pokrycie warstwą ochronną i powłoką malarską całej karoserii.

TS Stempowski - piaskowanie samochodów w Szczecinie

Jedną z zalet piaskowania jest możliwość dotarcia do trudno dostojnych miejsc: załamań, zakrzywień i wgłębień. Tym sposobem nie pozostawia się najmniejszych ognisk korozyjnych i można mieć pewność, że każdy element samochodu jest dokładnie oczyszczony. Do piaskowania można użyć różnego rodzaju ścierniw o zróżnicowanej granulacji, wśród których wymienić można:

 • Elektrokorund szlachetny - ścierniwo syntetyczne wielokrotnego użytku na bazie tlenku glinu
 • Węglik krzemu - najbardziej skrawne i agresywne ścierniwo syntetyczne
 • Śrut staliwny - ścierniwo metalowe
 • Mikrogranulki szklane - posiadają one ziarna ścierne o wyjątkowo gładkiej powierzchni
 • Piasek
 • Piasek kwarcowy itd.

W zależności od rodzaju zlecenia, wybieramy ścierniwo które w danym przypadku będzie najbardziej skuteczne i nieszkodliwe dla powierzchni. Najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo, dlatego przed przystąpieniem do pracy dokładnie zapoznajemy się ze specyfiką zlecenia. Doświadczeni piaskarze zatrudnieni w naszej firmie, są solidni i zaangażowani w pracę, dzięki czemu dotychczasowi Klienci są zadowoleni z naszych usług. Niezawodny sprzęt pozwala nam uporać się z każdym zleceniem. Zajmujemy się także piaskowaniem samochodów zabytkowych, które potrzebują wprawnej ręki i zwiększonej ostrożności. W razie potrzeby usługę piaskowania możemy wykonać u Klienta, kwestia ustaleń przed rozpoczęciem współpracy.

Pracujemy zachowując zasady BHP, ponieważ przykładamy wagę do bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i osób postronnych. Teren prac zabezpieczamy, a piaskarz wykonujący zlecenie posiada odpowiednie ubranie ochronne z kaskiem z wentylacją oraz z dopływem świeżego powietrza do oddychania. Jeżeli posiadasz samochód, który potrzebuje gruntownego oczyszczenia, skontaktuj się z nami. TS Stempowski to fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo i wykonanie usługi na czas!

Piaskowanie samochodów w Szczecinie w korzystnej cenie!
Skuteczna metoda na pozbycie się rdzy i powłok malarskich.
Piaskujemy samochody osobowe, ciężarowe, naczepy i inne...

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!