Piaskowanie cegły

Piaskowanie cegły w Szczecinie - szybko i skutecznie

Cegła to doskonały materiał budowlany, ceniony ze względu na swoją trwałość i estetykę. Cegły stosowane są w budownictwie od wieków i wiele postawionych w dawnych czasach budowli można podziwiać po dziś dzień. Jednakże, nie ma nic dziwnego w tym, że cegły nieustannie poddane na działanie czynników zewnętrznych, ulegają zabrudzeniu. Niemniej jednak, w obecnych czasach, mamy wiele możliwości oczyszczenia murów ceglanych i przywrócenie im dawnego wyglądu. Nie wszystkie są tak samo skuteczne, z naszej strony polecamy piaskowanie, które pozwala na usunięcie najbardziej utrwalonych zanieczyszczeń.

Piaskowanie Scian Ceglanych Szczecin 0001
Piaskowanie Scian Ceglanych Szczecin 00012
Piaskowanie Scian Ceglanych Szczecin 0004
Piaskowanie Scian Ceglanych Szczecin 0008

TS Stempowski to firma, mająca szeroki zakres usług, wśród których można wymienić m.in. piaskowanie. Doświadczenie, które zdobyliśmy przekłada się na nasz profesjonalizm i zadowolenie Klientów, bowiem do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre ceglane budowle mogą być zniszczone, kruszyć się i mieć ubytki, dlatego pierwszym krokiem są oględziny, które pozwolą dobrać rodzaj kruszywa i ustawić optymalne parametry piaskarki. Mamy grupę wyszkolonych pracowników działających z rozwagą i potrafiących błyskawicznie rozpoznać właściwości materiału. Dla pewności wykonujemy próbkę na wyznaczonym fragmencie muru.

Piaskowanie obiektów z cegły

Posiadamy doświadczenie, które owocuje perfekcyjnie wykonywanymi zleceniami. Jesteśmy elastyczni, dlatego wszelkie ustalenia omawiane są wraz z Klientami, bierzemy pod uwagę ich sugestie i wytyczne. Zgłaszają się do nas zarówno osoby prywatne, jak i Klienci biznesowi, zamawiając usługę piaskowania cegieł w różnego rodzaju obiektach. Czyszczenie cegieł, wymaga dokładnej oceny stanu muru, aby zastosować odpowiedni rodzaj kruszywa w piaskarce. W naszej ofercie znaleźć można:

 • Piaskowanie ogrodzeń z cegły
 • Piaskowanie ścian z cegieł
 • Piaskowanie ceglanych sufitów kolebkowych
 • Piaskowanie piwnic
 • Piaskowanie elewacji budynków ceglanych
 • Piaskowanie podłóg ceglanych

Przed przystąpieniem do piaskowania, dokładnie zabezpieczamy elementy, które mają zostać nienaruszone. Ponadto przykładamy dużą wagę do stosowania zasad BHP, w związku z czym pracownicy posiadają odpowiednią odzież ochronną, a teren prac oznaczamy, aby w pobliże działań nie podeszły osoby postronne. Zapewniamy naszym Klientom wysoki standard obsługi oraz indywidualne doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą piaskowania cegły, zapraszamy do kontaktu. Po zapoznaniu się ze szczegółami, wykonamy bezpłatną wycenę. Dotrzymujemy terminów i oferujemy korzystne warunki współpracy!

Piaskowanie cegły poprzedzone jest oceną stanu obiektu,
w celu dobrania najlepszego ścierniwa i ciśnienia.
Fachowe doradztwo i najlepsza jakość usług.
Piaskowanie cegły w Szczecinie w korzystnej cenie!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!