Ślusarstwo budowlane

Najwyższej jakości usługi – ślusarstwo budowlane Szczecin

TS Stempowski to renomowana firma zajmująca się od wielu lat szeroko pojętym ślusarstwem budowlanym i przemysłowym na rynku szczecińskim. Wykorzystując materiały najwyższej jakości takie jak stal, szkło, metal i aluminium możemy dostarczyć usługi ślusarskie zarówno Klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Z dbałością o najmniejsze detale w naszym zakładzie wykonywana jest produkcja elementów stalowych pełna profesjonalizmu i perfekcyjnej obróbki. Współpraca z wieloma firmami budowlanymi i metalurgicznymi pozwala nam na zaopatrzenie w wyroby ślusarskie: tj. stalowe i metalowe wszelkiego rodzaju budynki mieszkalne, domy rodzinne, sklepy, markety i inne podmioty oraz instytucje.

Slusarstwo Budowlane 0001
Slusarstwo Budowlane 0002
Slusarstwo Budowlane 0003
Slusarstwo Budowlane 0004

Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wykonując projekty starannie i fachowo. Na specjalne zamówienia zajmujemy się projektowaniem według własnych planów, koncepcji i pomysłów. Podejmujemy się każdego wyzwania wykonując usługi nawet te najtrudniejsze. Nie ma dla nas zadań nie do zrealizowania! Doświadczenie nabyte na przełomie lat i nasza wieloletnia praktyka czyni nas profesjonalistami i fachowcami w ślusarstwie budowlanym. Podejmując się każdego zadania staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów. Z ogromną satysfakcją wykonujemy ogromne zlecenia na dużą skalę. Takie inwestycje staramy się wykonać w zaplanowanych terminach. Naszymi Klientami mogą być spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy i różnego rodzaju instytucje.

Nowoczesna technologia w ślusarstwie budowlanym – Stempowski

Rozwój technologiczny następuje nieustannie i ma on miejsce także w ślusarstwie budowlanym. Wykorzystując najnowsze metody i techniki przy użyciu specjalistycznego sprzętu na najwyższym poziomie potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów opierając się na zaawansowanej i najlepszej technologii spawania, obróbki metalowej, piaskowania i malowania proszkowego. Oferujemy profesjonalny montaż różnych konstrukcji ze stali, a także prefabrykację i detale metalowe wykonane z najwyższą dbałością i starannością. W ofercie ślusarstwa budowalnego wykonywanego w TS Stempowski znajdują się:

 • Schody, balustrady schodowe, poręcze
 • Ogrodzenia, barierki
 • Balustrady balkonowe, balkony, tarasy
 • Bramy uchylne, przesuwne
 • Konstrukcje stalowe
 • Konstrukcje ze stali, różnego rodzaju meble
 • Zadaszenia, wiaty
 • Inne wyroby stalowe

Bogate wzornictwo, estetyka wykonania i trwałość to cechy, które są charakterystyczne dla naszych produktów. Materiałami użytymi do naszych wyrobów są: stal czarna, a także malowana proszkowo. Wszystkie gatunki są wysokiej jakości i sprowadzane od najlepszych dostawców. Gwarantujemy solidne pomiary, znakomite wykonanie, fachowe doradztwo i wycenę.

Jesteśmy przekonani, że nasze prace, dzięki wyjątkowym i oryginalnym rozwiązaniom jakich poszukujemy podczas rozplanowania detali z metalu i ze stali na wielu budynkach mieszkalnych, domach jedno i wielorodzinnych mogą być nie tylko inspiracją dla Klientów poszukujących ciekawych realizacji, ale także są bezpiecznym i trwałym elementem czy też konstrukcją niezbędną w danej architekturze. Nasze barierki, poręcze, schody czy balustrady są niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne i warunki atmosferyczne. Oferta naszej działalności stale się poszerza. Stawiamy na solidne wykonanie, specjalistyczny sprzęt i wydajne narzędzia. Priorytetem naszym jest zadowolenie Klientów, które przyczynia się do jeszcze większej motywacji i wykonywania usług ze ślusarstwa budowlanego na wysokim poziomie. Z chęcią podejmujemy się coraz to nowszych wyzwań dotyczących różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony Kontrahentów służąc doświadczeniem, pomocą i doradztwem.

Usługi świadczone przez nasze przedsiębiorstwo TS Stempowski w Szczecinie obejmują pomiary, projektowanie, sporządzenie kosztorysu, produkcję, zabezpieczenie wyrobów poprzez obróbkę metalową i malowanie proszkowe. Zajmujemy się montażem w miejscu wyznaczonym przez naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza obszerną ofertą i skorzystania z naszych usług w oparciu o ślusarstwo budowlane.

Ślusarstwo budowlane w Szczecinie na wysokim poziomie!
Wysokiej jakości usługi ślusarskie dotyczące detali i elementów ze stali "czarnej"!
Konstrukcje stalowe solidne i bezpieczne! Bogata oferta firmy!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!