Piaskowanie betonu

Profesjonalne piaskowanie betonu w Szczecinie

Głównym celem piaskowania betonu jest odsłonięcie kruszywa z jego powierzchni i dokładne jego oczyszczenie poprzez strumień i drobinki piasku pod ciśnieniem. W zależności od doboru składników mieszanki betonowej, a także kruszywa i piasku zależy cały proces i trwałość wykonania oczyszczania. Z naszą firmą TS Stempowski, która działa od wielu lat na rynku szczecińskim i posiada spore doświadczenie w piaskowaniu wielu elementów zarówno stalowych, jak i ceglanych oraz betonowych staje się to szybsze i zdecydowanie łatwiejsze. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej możemy odsłonić nawet znaczną część kruszywa w betonie. Sprężarki jakimi wykonywane są nasze prace posiadają różnej wielkości dysze i dopasowywane są do każdego zlecenia.

Piaskowanie Betonu 0001
Piaskowanie Betonu 0002
Piaskowanie Betonu 0003
Piaskowanie Betonu 0004

TS Stempowski wykorzystuje najlepszej jakości materiały, które w znaczący sposób ułatwiają prace fachowcom i przyśpieszają jej realizację. Proces piaskowania betonu odbywa się zazwyczaj po 72 godzinach od jego wylania, gdyż im twardsze jest podłoże, tym bardziej trudne i pracochłonne bywa oczyszczanie. Oczywiście, że bywają momenty, w których jest to niemożliwe i niewykonalne ze względu na inne prace wykonywane na budowie, ale i w takich okolicznościach nasi profesjonaliści potrafią właściwie i na wysokim poziomie wypiaskować beton. Oczyszczanie nie tylko nadaje powierzchni eleganckiego wyglądu ale ma na celu pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, brudu, osadów i zacieków. Specjalizujemy się także w uzupełnianiu powstałych ubytków w różnego rodzaju konstrukcjach z betonu.

Oczyszczanie i zabezpieczanie różnych konstrukcji betonowych

TS Stempowski solidnie wykonuje prace związane z dogłębnym oczyszczaniem, a także obróbką powierzchni betonowej taką jak: piaskowanie oraz usuwanie mleczka cementowego, oczyszczanie betonu architektonicznego, jak również wszelkich zanieczyszczeń i brudów, osadów i innych, na które często mają wpływ czynniki atmosferyczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasz wykwalifikowany personel wraz z zaawansowanym zapleczem sprzętowym, którym dysponuje wykonuje zlecenia w możliwie najkrótszych terminach, co przekłada się na największy atut firmy. Zajmujemy się kompleksowym piaskowaniem:

 • Betonu
 • Wiaduktów
 • Mostów
 • Fundamentów
 • Kostki brukowej
 • Innych konstruckji z betonu

Piaskowanie betonu należy do niezwykle skomplikowanych i złożonych prac, w których istotną rolę odgrywa doświadczenie. TS Stempowski to firma, która od wielu lat zajmuje się efektywnie tego typu procedurami. Niestraszne są nam prace na wysokościach, a to głównie przy piaskowaniu betonowych konstrukcji najczęściej stwarzane są takie warunki. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego też do pracy podchodzimy ze szczególną ostrożnością, uzbrojeni w profesjonalny sprzęt, umiejętności i wiedzę.

Piaskowanie betonu to technika, która ma zastosowanie w wielu branżach i przypadkach. Dzięki tej metodzie nie tylko możemy oczyścić powierzchnię z zabrudzeń powstałych w wyniku czynników atmosferycznych, ale także tych dokonanych przez ludzi (wandali, tzw. grafficiarzy).

Oferujemy niezwykle szeroki wachlarz usług, a wielkość obiektu, którego dotyczy zlecenie nie ma dla nas znaczenia. Piaskowanie elewacji i betonu zazwyczaj wykonujemy na sucho lub na mokro w zależności od wymagań. Ze wszystkimi zabrudzeniami, które są widoczne na ścianach budynków, betonu poradzimy sobie w stu procentach! Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Piaskowanie betonu w Szczecinie.
Kompleksowe oczyszczanie ścian, fundamentów, kostki brukowej
i innych betonowych elementów
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!