Piaskowanie antyków

Profesjonalne piaskowanie antyków w Szczecinie

Przedmioty, nawet te codziennego użytku, po upływie wielu lat stają się antykami. Przedstawiają wtedy wartość materialną, estetyczną i historyczną. Czas robi swoje i wraz z jego przemijaniem, zaczynają ulegać stopniowemu niszczeniu, szczególnie jeśli zapomniane leżały schowane gdzieś na strychu czy w piwnicy. Jest metoda na to, by przywrócić antykom dawny blask. Mowa tutaj o piaskowaniu, czyli obróbce strumieniowo ściernej. Rzecz polega na tym, aby przy pomocy urządzenia zwanego piaskarką skierować na powierzchnię strumień powietrza z domieszką piasku pod ciśnieniem. Drobiny uderzając o przedmiot sprawiają, że zabrudzenia odklejają się od powierzchni, a miejsce na które oddziałujemy, momentalnie robi się czyste.

Piaskowanie Czyszczenie Antykow Szczecin 0001
Piaskowanie Czyszczenie Antykow Szczecin 0002
Piaskowanie Czyszczenie Antykow Szczecin 0005
Piaskowanie Czyszczenie Antykow Szczecin 0008

Metoda piaskowania ma tę zaletę, że pozwala na dotarcie do wszystkich załamań i zakamarków, a w przypadku antyków często trafiają się przedmioty z fantazyjnymi zdobieniami. Elementy takie trudno byłoby oczyścić ręcznie i z całą pewnością pochłonęłoby to ogrom czasu, a i tak nie przyniosło oczekiwanych efektów. Dlatego zdecydowanie lepszym pomysłem będzie skorzystanie z usług firmy TS Stempowski. Jako firma z doświadczeniem wiemy, że w przypadku antyków, niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego ścierniwa. Dokładamy starań, aby każdy element był idealnie oczyszczony, a cała powierzchnia pozostała bez uszkodzeń.

Piaskowanie antyków ze szczególną dbałością i dokładnością

Piaskowaniem zajmujemy się od lat, dlatego przyjmujemy zlecenia na pozór niewykonalne. Zdajemy sobie sprawę, że piaskowanie antyków wymaga szczególnej ostrożności i precyzji, w związku z tym przykładamy się do każdego zlecenia. Ważnym elementem jest poznanie materiału i wieku antyku, co pozwoli na optymalne działanie. Zlecając nam piaskowanie antyku mogą mieć Państwo pewność, że zajmiemy się nim należycie, z dbałością o powierzony nam przedmiot. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który obsługują solidni i wykwalifikowani pracownicy. Parametry piaskarki ustawiamy w taki sposób, aby proces czyszczenia był bezpieczny dla odnawianego przedmiotu. Jakie są zalety piaskowania?

 • Dokładnie oczyszczona powierzchnia, nawet w trudno dostępnych miejscach
 • Wygładzona powierzchnia, gotowa do dalszych zabiegów
 • Szybkość działania

Piaskowanie antyków w Szczecinie, to szansa na przywrócenie im dawnej świetności. Warto zainwestować w ich odnowienie, ponieważ zawsze są w cenie, często mają też wartość sentymentalną. Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Możemy podjąć się piaskowania detali i przedmiotów wielkogabarytowych. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo Klienci cenią terminowość i wysoką jakość usług, staramy się sprostać stawianym nam wymaganiom. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, po zapoznaniu się z szczegółami sporządzimy wstępną wycenę. Zapraszamy!

Piaskowanie antyków w Szczecinie, odbywa się ze szczególną ostrożnością.
Dzięki piaskowaniu w krótkim czasie uzyskujemy gładką
i dokładnie oczyszczoną powierzchnię.
Piaskowanie antyków w korzystnej cenie!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!