Galeria - konstrukcje

Piaskowanie konstrukcji różnego rodzaju w Szczecinie

Piaskowanie konstrukcji stalowych polega na oczyszczaniu powierzchni stalowej i metalicznej przy użyciu materiałów ściernych pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Metoda ta zbliżona jest do szlifowania, ale od niego wyróżnia się przede wszystkim równością i delikatnością. Dzięki temu powierzchnia po piaskowaniu jest idealnie przygotowana do dalszego procesu jakim może być malowanie proszkowe. Wszystkie te procedury wykonywane są w naszej firmie TS Stempowski w Szczecinie. Zaawansowane pod względem technologicznym prace wykonywane są ze szczególną dbałością i estetyką. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z realizacji piaskowania konstrukcji stalowych wykonanych przez naszych fachowców. Należy pamiętać o tym, że największym atutem oczyszczania jest ochrona danego przedmiotu na wiele lat. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z szeroką ofertą firmy.

Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0001
Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0002
Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0003
Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0004
Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0005
Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0006
Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0007
Piaskowanie Konstrukcji Szczecin 0008

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!