Piaskowanie felg

Profesjonalne piaskowanie felg w Szczecinie

TS Stempowski to firma świadcząca usługę piaskowania w Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego. Piaskowanie polega na czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni z zabrudzeń, rdzy czy powłok malarskich. Dysponujemy wysokiej klasy piaskarką, przy pomocy której możemy zająć się czyszczeniem i polerowaniem felg samochodowych. Piaskowanie to rodzaj obróbki strumieniowo-ściernej, gdzie powietrze wraz z drobinkami wybranego kruszywa wyrzucane jest pod dużym ciśnieniem, pod wpływem czego brud odrywa się od podłoża. Z powierzchni znikają wszelkie zabrudzenia, naloty oraz ogniska korozji.

Piaskowanie Szczecin Felgi 00010
Piaskowanie Szczecin Felgi 00011
Piaskowanie Szczecin Felgi 00012
Piaskowanie Szczecin Felgi 0003

Felgi narażone są na działanie czynników atmosferycznych, odpryski spod kół, częsty kontakt z wodą, skutkuje tym że ulegają korozji i zabrudzeniom. Oryginalne felgi od cenionych producentów, mają swoją cenę, dlatego warto jest zainwestować w ich regenerację, dzięki czemu posłużą jeszcze przez dłuższy czas. Nawet naprawiona felga jest trwalsza, niż jej tańszy zamiennik, wybór jest więc prosty.

TS Stempowski - regeneracja zniszczonych felg

Nasza firma funkcjonuje od 2008 roku, nabywając przez ten czas cenne doświadczenie. Przez ten czas z oferty skorzystało szerokie grono Klientów, którzy są zadowoleni z wykonanych przez nas prac. Na wysoką jakość usług wpływ mają wyszkoleni pracownicy, którzy profesjonalnie wykonają każde zlecenie oraz specjalistyczny sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów. Cechuje nas rzetelność, uczciwość i terminowość. Zajmujemy się nie tylko piaskowaniem felg, ale także ich naprawą. W ramach usług wykonujemy:

 • Prostowanie i spawanie felg
 • Toczenie rantów felg
 • Polerowanie
 • Malowanie proszkowe felg

Poza normalnym zużyciem, zdarza się że podczas jazdy może dojść do wgniecenia felgi, skrzywienia lub pęknięcia felgi. Jednak, nie trzeba skazywać felgi od razu na straty, bowiem wiele z tych uszkodzeń jest możliwa do usunięcia. W zakresie oferowanych przez nas usług dostępne jest prostowanie, naprawa i spawanie felg. Procesy te nie wpływają na właściwości jezdne i wytrzymałość felgi, dlatego bez obaw można nam zlecić do wykonania wspomniane naprawy.

W przypadku felg aluminiowych bardzo często dochodzi do uszkodzenia rantów. Jedną z możliwości naprawy jest toczenie przy użyciu specjalnych urządzeń. Obróbka polega na stoczeniu rantu w taki sposób, aby uszkodzenia były nie widoczne. Toczenie skrawa nadmiar materiału powstały przez uszkodzenie lub naspawanie wykonane w trakcie naprawy. Po procesie polerowania i malowania ingerencja jest niewidoczna, a ranty wyglądają jak nowe.

Ponadto w naszej kompleksowej ofercie znaleźć można malowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL. Malowanie tą metodą pozwala na uzyskanie najlepszego efektu wizualnego, ponadto dzięki właściwościom farb proszkowych i procesu suszenia w wysokiej temperaturze, powierzchnia zyskuje odporność na warunki atmosferyczne.

Piaskowanie felg w szczecinie to skuteczna metoda pozbycia się rdzy i zabrudzeń.
Zajmujemy się regeneracją felg: prostowaniem i spawaniem oraz toczeniem rantów.
W ramach usług także malowanie proszkowe!

 • slusarstwo_przemyslowe

  Piaskowanie antyków i detali w Szczecinie

  Z dbałością o szczegóły wykonujemy profesjonalne oczyszczanie elementów i detali. Piaskujemy antyki z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa! Wysoki poziom usług!
 • slusartswo_budowlane

  Zabezpieczenie samochodów i felg przed rdzą

  TS Stempowskie wykonuje sprawdzone i skuteczne metody zapobiegania przed korozją. Oferujemy profesjonalne piaskowanie samochodów i felg na najwyższym poziomie!
 • oferta_dla_sklepow

  Piaskowanie budynków i konstrukcji stalowych Szczecin

  Precyzyjne piaskowanie elewacji budynków prywatnych i użyteczności publicznej. Nowoczesny sprzęt i wysoki poziom usług. Renowacja, oczyszczanie konstrukcji i budynków.
 • oferta_dla_sklepow

  Oczyszczanie ścian z betonu i cegły Szczecin

  Profesjonalne i kompleksowe piaskowanie ścian z betonu i cegły w Szczecinie. Zaawansowana technologia oczyszczania osadu przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu!